"IEKŠLIETU MINISTRIJAS POLIKLĪNIKA"


DIAGNOSTIKA

Poliklīnikas diagnostikas speciālisti piedāvā plašu izmeklējumu klāstu.

Funkcionālas diagnostikas kabinetā veic gan elektrokardiogrammu pierakstus un analīzi, gan veloergometrijas slodzes testus un padziļinātu plaušu funkcionālo izmeklēšanu. Pateicoties modernajai aparatūrai, iespējami padziļināti sirds-asinsvadu sistēmas izmeklējumi ar EKG Holtera monitorēšanas (elektrokardiogrammas pieraksts un analīze
18-24 stundu garumā) un arteriālā asinsspiediena Holtera monitorēšanas (asinsspiediena mērījumu pieraksts 24 stundu garumā) diagnostikas metodēm.

Rentgena kabinetā iespējams veikt dažādu orgānu rentgena uzņēmumus, izmantojot arī kontrastvielu.

Sonogrāfijas speciālisti piedāvā veikt vēdera dobuma, vairogdziedzera un citu virspusēji novietoto orgānu ultrasonoskopiju, kā arī ultraskaņas izmeklējumus sievietēm ginekoloģisko saslimšanu diagnostikai un grūtniecības kontrolei.

Poliklīnikas laboratorijā iespējams veikt klīniskos, bioķīmiskos, hematoloģiskos, imūnķīmiskos, imunoloģiskos, imūnhematoloģiskos un mikrobioloģiskos izmeklējumus.

VSIA “Iekšlietu ministrijas poliklīnika” laboratorija ir akreditēta saskaņā ar LVS EN ISO 15189:2013 standartu "Medicīnas laboratorijas. Kvalitātes un kompetences prasības".

Laboratorijas akreditācija apliecina, ka tās sniegtie pakalpojumi ir droši un uzticami. Izmeklējumu veikšanā tiek ieviesta labākā prakse. Personāls ir kompetents veikt laboratoriskos izmeklējumus. Akreditācijas apliecība ir starptautiski atzīts apliecinājums gan uzņēmuma vadībai, gan arī tā klientiem un sabiedrībai par to, ka laboratorija spēj pastāvīgi nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus, nepārtraukti pilnveidojas un ir uzticams partneris gan esošajiem, gan potenciālajiem klientiem. Akreditācijas periods ir līdz 2020. gada 1. decembrim. Reģistrācijas Nr. LATAK - M-567-00-2016. Laboratorijas akreditācijas sfēra: no cilvēka iegūta materiāla klīniski ķīmiskā, hematoloģiskā, klīniskā, koaguloģiskā izmeklēšana.

SPECIĀLISTI

Vārds, uzvārdsSpecialitāte
Larisa ProckovaFunkcionālās diagnostikas ārste
Marita LukšēvicaFunkcionālās diagnostikas kabineta ārste
Ieva MedneRentgenoloģe un ultrasonoskopijas speciāliste
Renāte KrauleDzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanas speciāliste
Aīda RancāneLaboratorijas vadītāja
Tatjana ĻaļinaLaboratorijas speciāliste

LABORATORIJA

1. Informācija klientiem
2. Informācija pacientiem
3. Informācija ārstiem
4. Nosūtījums uz ambulatoriem laboratoriskajiem izmeklējumiem, klīniskie izmeklējumi
5. Nosūtījums uz ambulatoriem laboratoriskajiem izmeklējumiem
6. Paraugu transportēšana uz pilnvaroto laboratoriju
7. Pilnvaroto laboratoriju reģistrs
8. Laboratorisko izmeklējumu metodes

KONTAKTI

Rentgena kabinets
Tālr. 67829921

Funkcionālās diagnostikas kabinets
Tālr. 67829937

Pieraksts dzemdniecības un ginekoloģijas ultraskaņas izmeklēšanai
Tālr. 67829933

Laboratorija
Tālr. 67829948