Iesniegt ziņojumu par gadījumu, kas saistīts ar pacientu drošību

Pacienta ziņojums par novērotu risku vai kļūdu

Ja veselības aprūpes pakalpojumus saņemat mūsu poliklīnikā un novērojat kļūdu vai nedrošu situāciju, ziņojiet par to mums mājas lapā http://www.poliklinika.iem.gov.lv.

Kas ir risks vai kļūda? Tādi ir, piemēram:

• nepareizu  zāļu ievadīšana;
  • sajaukta manipulācija;
  • laikus nepamanīta pacienta stāvokļa pasliktināšanās;
  • ar injekcijām saistītas problēmas u.c. notikumi, kas var novest vai noveda pie papildu iejaukšanās nepieciešamības.

Ko mēs iesāksim, saņemot Jūsu ziņojumu?

Jūsu sniegtā informācija konfidenciāli nonāks pie poliklīnikas galvenā ārsta, kurš analizē ar pacientu drošību saistītus negadījumus. Viņš nekavējoties noskaidros negadījuma cēloņus un veiks  riskus mazinošus uzlabojumus.

Ja vēlaties, varat palikt anonīms. Ja norādīsiet kontaktinformāciju, poliklīnikas atbildīgais darbinieks ar Jums sazināsies.

Jau iepriekš pateicamies par Jūsu iesaistīšanos!

Vēlamies uzsvērt, ka šīs informācijas reģistrēšana nevar negatīvi ietekmēt Jūsu vai Jūsu tuvinieku ārstniecības procesu poliklīnikā.

1. Ziņojuma iesniedzējs

Ārstniecības persona:
Pacients

2. Gadījuma:

3. Gadījuma īss apraksts

4. Kā Jūs domājat, kādēļ tā notika?

5. Kur atradās pacients notikuma brīdī?

6. Jūsu priekšlikumi, lai šāds gadījums neatkārtotos

7. Pacienta dati*